Salus aegroti suprema lex. Zdrowie chorego prawem najwyższym.
Centrum Zdrowia SALUS
76-200 Słupsk, ul. Zielona 8

Kontakt: 59 848 90 00
Rejestracja: rejestracja@salus.com.pl

Salus w akcji

IV Młodzieżowa Konferencja Zdrowotna - 19 grudnia 2014

IMG_0039a.jpg

W dniu 19 grudnia 2014 r. w słupskim ratuszu odbyła się IV Młodzieżowa Konferencja Zdrowotna połączona z finałem Konkursu Multimedialnego dla szkół gimnazjalnych pt. "Rak! Po pierwsze - zapobiagać.".

Konkurs został zorganizowany przy współpracy Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych UM w Słupsku, Gminy Słupsk oraz Centrum Zdrowia SALUS w Słupsku. Bardzo licznie w uroczystości udział wzięła młodzież szkół gimnazjalnych Słupska i Gminy Słupsk.

Wśród obecnych podczas imprezy oficjeli znaleźli się m.in. Zastępca Prezydenta Miasta Słupska Krystyna Danilecka-Wojewódzka, Przewodniczący Komisji Zdrowia Rady Miasta Słupska Wojciech Lewenstam, Dyrektor Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych UM w Słupsku Violetta Karwalska i Dyrektor Centrum Zdrowia SALUS Tomasz Kuźmiński.

Poniżej znajdziecie Państwo link do strony z filmem dokumentujacym IV Młodzieżową Konferencję Zdrowotną, którego autorem jest młodzież z Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3 w Słupsku - obejrzyj film.

 

III Młodzieżowa Konferencja Zdrowotna - 29 listopada 2013

konferencja_mlodziezowa_2013_4.jpg Sukcesy należy celebrować, więc po dwóch bardzo udanych konferencjach w latach 2011 i 2012 oczywistym było, że i w roku 2013 nie może się nie odbyć trzecia już Młodzieżowa Konferencja Zdrowotna połączona z finałem Konkursu na prezentację multimedialną pn. "ZAPOBIEGAM, a to znaczy rak mnie raczej nie uraczy".

Wręczenie certyfikatu akredytacyjnego - 30 września 2013

akredytacja_13_wrzenia_1.jpgW dniu 30 września 2013 r. w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Słupsku w obecności licznych gości i przyjaciół odbyła się uroczystość związana z ponownym wręczeniem Szpitalowi SALUS certyfikatu akredytacyjnego z zakresu lecznictwa szpitalnego.

II Młodzieżowa Konferencja Zdrowotna - 30 listopada 2012

konferencja_mlodziezowa_2012_6.jpgPo bardzo udanej ubiegłorocznej inauguracji Młodzieżowej Konferencji Zdrowotnej, której pomysłodawcami i inicjatorami był Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych UM w Słupsku oraz Centrum Zdrowia SALUS w Słupsku w dniu 30 listopada 2012 roku odbyła się druga edycja konferencji. Uroczystość tradycyjnie połączono z finałem Konkursu Multimedialnego dla szkół gimnazjalnych miasta Słupska na najlepszą prezentację o tematyce zdrowotnej pod tytułem "Profilaktyka, czyli jak skutecznie raka unikać".  

Młodzieżowa Konferencja Zdrowotna - 28 października 2011

konferencja_mlodziezowa_2011_4.jpgW dniu 28 października w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Słupsku w obecności Prezydenta Miasta Słupska Macieja Kobylińskiego oraz licznych gości i przyjaciół odbyła się pierwsza edycja Młodzieżowej Konferencji Zdrowotnej zorganizowanej przy współpracy Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych UM w Słupsku oraz NZOZ Centrum Zdrowia SALUS.

Wręczenie certyfikatu akredytacyjnego - 13 września 2010

akredytacja_13_wrzesnia.jpgW dniu 13 września w sali konfenencyjnej Urzędu Miejskego w Słupsku w obecności licznych gości i przyjaciół odbyła się uroczystość związana z przyznanym NZOZ Centrum Zdrowia SALUS Certyfikatem Akredytacyjnym Ministra Zdrowia z zakresu lecznictwa szpitalnego.

Plebiscyt na Lekarza / Pielęgniarkę roku 2010 - lipiec 2010 r.

lekarz_roku_2010_-_laureaci.jpgW czerwcu 2010 r. redakcja Głosu Pomorza zorganizowała w Słupsku Plebiscyt na Najlepszego Lekarza/Pielęgniarkę/Przychodnię roku 2010 w Słupsku. W plebiscycie wzięło udział kilkadziesięcioro lekarzy, pielęgniarek i placówek medycznych. W grupie najpopularniejszych przedstawicieli środowiska medycznego w Słupsku znaleźli się także pracownicy i przychodnie NZOZ Centrum Zdrowia SALUS.

Konkurs plastyczny "Wiersz o zdrowiu" - czerwiec 2010 r.

wiersz_o_zdrowiu_2.jpgOrganizatorami konkursu były: NZOZ Centrum Zdrowia SALUS oraz Redakcja "Głosu Szkolnego" dodatku do Głosu Pomorza. Do udziału w konkursie zaprosiliśmy młodzież szkół podstawowych i gimnazjalnych z rejonu województwa pomorskiego i zachodniopomorskiego - na obszarze dystrybucji Głosu Szkolnego. Na konkurs dzieci przysłały ponad 300 wierszy ze zdrowiem jako motywem przewodnim.

Podsumowanie akcji szczepień przeciwko HPV - październik 2009 r.

konferencja_hpv_-_wsplne_zdjcie_laureatw.jpgW sali konferencyjnej słupskiego ratusza odbyło się uroczyste podsumowanie I edycji programu szczepień ochronnych przeciwko rakowi szyjki macicy wśród dziewczynek rocznika '96, mieszkanek miasta Słupska - programu w całości finansowanego przez Gminę Miejską Słupsk. Wykonawcą szczepień, wyłonionym w drodze konkursu został NZOZ Centrum Zdrowia SALUS.

Festyn Zdrowotny podczas Dnia Słupska 2009 - 23 sierpnia 2009 r.

festyn_2009_-_zdj._1.jpgWspólna impreza plenerowa słupskich zakładów opieki zdrowotnych i środowiska medycznego
na Placu Zwycięstwa pod słupskim ratuszem.

Tradycyjnie główną atrakcją spotkania były liczne bezpłatne badania, edukacja
i informacje o bezpłatnych programach profilaktycznych oraz konkursy i zabawy
dla mieszkańców Słupska i turystów. Uczestników festynu odwiedził Prezydent Miasta
Słupska Maciej Kobyliński.

btn2.gifbtn3.gifCMJ_certyfikat_poziomo_www-k.pngh_9001_14001_27001_45001.jpgmediraty_finansowanie_logo_h.pngszpital bez bólu_logo_2020_2.jpgMCOV-PARTNER-bez-tla.pngPolityka_prywatności.jpgRegulamin_.jpg

© 2014 Salus. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: strony internetowe słupsk