Salus aegroti suprema lex. Zdrowie chorego prawem najwyższym.
Centrum Zdrowia SALUS
76-200 Słupsk, ul. Zielona 8

Kontakt: 59 848 90 00
Rejestracja: rejestracja@salus.com.pl

Cennik

Cennik usług SALUS

Uwaga, w cenniku mogą znajdować się usługi, które w danej chwili nie są wykonywane w naszym ośrodku. Decyzję o wykonaniu konkretnej usługi podejmuje każdorazowo lekarz.

Podane ceny dotyczą wymienionych w cenniku usług w ich standardowym zakresie. Należy pamiętać, że z uwagi na indywidualny charakter problemów medycznych, w przypadku konieczności poszerzenia zakresu usługi podstawowej, jej cena może ulec zmianie w stosunku do przedstawionej w cenniku. Wszelkie pytania dotyczące technik zabiegowych, terminów operacji oraz dokładnej ceny można zadawać podczas osobistej konsultacji z lekarzem.

Podane ceny są cenami orientacyjnymi i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Wiążącą ceną usługi jest cena, jaka obowiązywała w dniu, w którym dokonano rezerwacji/rejestracji danej usługi w systemie informatycznym SALUS, z wyjątkiem przypadków, gdy lekarz po konsultacji z pacjentem ustalił inną cenę. W każdym przypadku, gdy termin udzielenia usługi ulegnie zmianie z przyczyn leżących po stronie pacjenta, wiążącą ceną usługi będzie cena obowiązująca w dniu dokonania zmiany terminu usługi. W przypadku zmian spowodowanych przez SALUS cena pozostaje zgodna z wcześniejszymi ustaleniami.

VOUCHER NA USŁUGI MEDYCZNE

Zasady realizacji usługi

1. Voucher to karta podarunkowa na dowolne usługi medyczne oferowane przez Centrum Zdrowia SALUS i Szpital SALUS
2. Pacjent może go kupić dla siebie lub dla kogoś bliskiego (lub wrogiego...) jako prezent
3. Opłatę za voucher osoba go nabywająca wnosi z góry, czyli przed skorzystaniem z usług
4. Voucher jest imienny – znajduje się na nim imię i nazwisko pacjenta i tylko ten pacjent może go dla siebie wykorzystać, okazując dowód osobisty
5. Voucher może być dwojakiego rodzaju:

  • na konkretne wybrane usługi – wówczas wypisana jest na nim każda z wybranych usług (nazwa + kod), bez kwoty.
    Korzystając z usług pacjent każdorazowo okazuje voucher przy kasie, a kasjerka wykreśla z vouchera usługi, które pacjent właśnie wykonał. Jeśli na voucherze jeszcze coś zostało, oddaje voucher pacjentowi. Jeśli nic nie zostało, voucher pozostaje w kasie.
  • kwotowy na dowolną wartość – bez wskazania konkretnych usług. Na voucherze wpisana jest konkretna kwota, jaką pacjent może wykorzystać na dowolnie przez siebie wybrane usługi. Zgodnie z obowiązującymi w takich przypadkach zasadami jeśli pacjent przekroczy wartość vouchera, to musi dopłacić z własnej kieszeni, a jeśli nie wykorzysta całości kwota ta przepada.

6. Voucher jest ważny 6 miesięcy od daty wystawienia
7. Szczegółowych informacji na powyższy temat można uzyskać w każdej przychodni SALUS w punktach Rejestracji oraz u Koordynatora Medycznego, tel. 721 700 021, e-mail: profilaktyka@salus.com.pl


Finansowanie i płatności ratalne MediRaty

Istnieje możliwość sfinansowania naszych usług za pośrednictwem systemu MediRaty - o szczegóły zapytaj w Recepcji.

mediraty_finansowanie_logo_h.png

btn1.gifbtn2.gifbtn3.gifbtn5.gifmediraty_finansowanie_logo_h.png

© 2014 Salus. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: strony internetowe słupsk