Cennik

CENNIK USŁUG SALUS

Uwaga, w cenniku mogą znajdować się usługi, które w danej chwili nie są wykonywane w naszym ośrodku. Decyzję o wykonaniu konkretnej usługi podejmuje każdorazowo lekarz.

Podane ceny dotyczą wymienionych w cenniku usług w ich standardowym zakresie. Należy pamiętać, że z uwagi na indywidualny charakter problemów medycznych, w przypadku konieczności poszerzenia zakresu usługi podstawowej, jej cena może ulec zmianie w stosunku do przedstawionej w cenniku. Wszelkie pytania dotyczące technik zabiegowych, terminów operacji oraz dokładnej ceny można zadawać podczas osobistej konsultacji z lekarzem.

Podane ceny są cenami orientacyjnymi i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Wiążącą ceną usługi jest cena, jaka obowiązywała w dniu, w którym dokonano rezerwacji/rejestracji danej usługi w systemie informatycznym SALUS, z wyjątkiem przypadków, gdy lekarz po konsultacji z pacjentem ustalił inną cenę. W każdym przypadku, gdy termin udzielenia usługi ulegnie zmianie z przyczyn leżących po stronie pacjenta, wiążącą ceną usługi będzie cena obowiązująca w dniu dokonania zmiany terminu usługi. W przypadku zmian spowodowanych przez SALUS cena pozostaje zgodna z wcześniejszymi ustaleniami.

KARTA PREZENTOWA (VOUCHER) NA USŁUGI MEDYCZNE

Zasady realizacji usługi

1. Karta prezentowa na dowolne usługi medyczne oferowane przez Centrum Zdrowia SALUS i Szpital SALUS dostępna jest w każdej przychodni SALUS - w Rejestracji
2. Pacjent może go kupić dla siebie lub dla kogoś bliskiego (lub wrogiego...) jako prezent
3. Opłatę za kartę osoba go nabywająca wnosi z góry, czyli przed skorzystaniem z usług
4. Karta jest imienna – znajduje się na nim imię i nazwisko pacjenta i tylko ten pacjent może ją wykorzystać, okazując dowód osobisty
5. Karta opiewa na dowolną wartość, wpłaconą przez kupującego – bez wskazania konkretnych usług. Wpisana jest na niej konkretna kwota, jaką wskazany przez kupującego pacjent może wykorzystać na dowolnie przez siebie wybrane usługi. Zgodnie z obowiązującymi w takich przypadkach zasadami jeśli pacjent przekroczy wartość karty, to musi dopłacić z własnej kieszeni, a jeśli nie wykorzysta całości kwota ta przepada.
6. Karta jest ważna 6 miesięcy od daty wystawienia
7. Szczegółowych informacji na powyższy temat można uzyskać w każdej przychodni SALUS w punktach Rejestracji

 

FINANSOWANIE I PŁATNOŚCI RATALNE MEDIRATY

Istnieje możliwość sfinansowania naszych usług za pośrednictwem systemu MediRaty — o szczegóły zapytaj w Recepcji.