ArtroSzkoła SALUS - bezpłatne konferencje medyczne

Utworzono: 03-09-2021

Już 16 września o godz. 16.00 w Centrum Zdrowia SALUS w Słupsku przy ul. Zielonej 8 startuje "ArtroSzkoła SALUS" – cykl bezpłatnych konferencji medycznych dostępnych dla każdego! Tematem pierwszej konferencji w czwartek 16 września jest STAW BIODROWY. Nasi lekarze, specjaliści ortopedzi oraz fizjoterapeuci przedstawią Wam receptę na poprawę jakości oraz komfortu życia ze zwyrodnieniami stawów i kręgosłupa, procesami chorobowymi, jak też radzenia sobie z bólem. Będą wykłady, prezentacje, materiały edukacyjne, fantastyczna atmosfera oraz dużo cennej wiedzy.
Spotkania odbędę się w sali konferencyjnej Centrum Zdrowia SALUS przy ul. Zielonej 8 - głównym wejściem do przychodni. W spotkaniach może wziąć udział każdy, lecz ze względów epidemiologicznych i związanej z tym ograniczonej liczny miejsc na sali, wymagana jest wcześniejsza rejestracja telefoniczna, tel. 721 700 021 (telefon czynny pon - pt: 8.00 - 15.00).
W kolejnych spotkaniach, które planujemy mniej więcej co 2 tygodnie omówimy staw kolanowy, staw ramienny, kręgosłup: odcinek szyjny, piersiowy i lędźwiowy. Wkrótce też kolejne tematy z kategorii ArtroSzkoły.
Serdecznie zapraszamy!