Cennik

Cennik usług SALUS

Uwaga, w cenniku mogą znajdować się usługi, które w danej chwili nie są wykonywane w naszym ośrodku. Decyzję o wykonaniu konkretnej usługi podejmuje każdorazowo lekarz.

Podane ceny dotyczą wymienionych w cenniku usług w ich standardowym zakresie. Należy pamiętać, że z uwagi na indywidualny charakter problemów medycznych, w przypadku konieczności poszerzenia zakresu usługi podstawowej, jej cena może ulec zmianie w stosunku do przedstawionej w cenniku. Wszelkie pytania dotyczące technik zabiegowych, terminów operacji oraz dokładnej ceny można zadawać podczas osobistej konsultacji z lekarzem.

Podane ceny są cenami orientacyjnymi i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Wiążącą ceną usługi jest cena, jaka obowiązywała w dniu, w którym dokonano rezerwacji/rejestracji danej usługi w systemie informatycznym SALUS, z wyjątkiem przypadków, gdy lekarz po konsultacji z pacjentem ustalił inną cenę. W każdym przypadku, gdy termin udzielenia usługi ulegnie zmianie z przyczyn leżących po stronie pacjenta, wiążącą ceną usługi będzie cena obowiązująca w dniu dokonania zmiany terminu usługi. W przypadku zmian spowodowanych przez SALUS cena pozostaje zgodna z wcześniejszymi ustaleniami.

Finansowanie i płatności ratalne MediRaty

Istnieje możliwość sfinansowania naszych usług za pośrednictwem systemu MediRaty - o szczegóły zapytaj w Recepcji.

mediraty_finansowanie_logo_h.png

btn1.gifbtn2.gifbtn3.gifbtn5.gifbtn6.gifmediraty_finansowanie_logo_h.png

© 2014 Salus. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: strony internetowe słupsk