Salus aegroti suprema lex. Zdrowie chorego prawem najwyższym.
Centrum Zdrowia SALUS
76-200 Słupsk, ul. Zielona 8

Kontakt: 59 848 90 00
Rejestracja: rejestracja@salus.com.pl

Przychodnia "Mochnackiego"

„RECEPTY ONLINE” umożliwiają zamawianie wyłącznie leków „stałych” tj. niezbędnych do kontynuacji leczenia, które zostały wcześniej przepisane przez lekarza na podstawie osobistego badania i których potrzeba kontynuacji wynika z posiadanej przez lekarza dokumentacji medycznej.

Zamówienia przez formularz „RECEPTY ON-LINE” przyjmowane są wyłącznie od Pacjentów przychodni POZ SALUS, którzy w danej przychodni dokonali wyboru lekarza rodzinnego.

UWAGA!

Osoby, które mają założone Indywidualne Konto Pacjenta na portalu Pacjent.gov.pl otrzymają kod automatycznie na swój telefon i/lub e-mailem - wizyta w przychodni jest niepotrzebna!

Pozostałe osoby w celu uzyskania kodu do recepty proszone są o kontakt z przychodnią: telefoniczny lub osobisty. Uwaga, czas oczekiwania na receptę może wynieść nawet do 7 dni, w związku z czym prosimy o ich zamawianie z odpowiednim wyprzedzeniem.

Żeby w pełni korzystać z komfortu, jaki daje e-recepta zachęcamy do jak najszybszego założenia Indywidualnego Konta Pacjenta. Tutaj znajdziecie informację jak założyć IKP.


* Pola wymagane.

Podstawa prawna: Ustawa o zawodach lekarza i dentysty z dnia 5 grudnia 1996 r. (Dz. U. z 2011 nr 277 poz. 1634 z późniejszymi zmianami).

Administratorem danych osobowych naszych pacjentów jest SALUS Sp. z o.o. Wszystkie informacje dotyczące zasad przetwarzania danych znajdziecie Państwo tutaj oraz na tablicach informacyjnych w przychodniach SALUS.

btn2.gifbtn3.gifCMJ_certyfikat_poziomo_www-k.pngh_9001_14001_18001_27001.jpgmediraty_finansowanie_logo_h.pngszpital bez bólu_logo_2020_2.jpgMCOV-PARTNER-bez-tla.pngPolityka_prywatności.jpgRegulamin_.jpg

© 2014 Salus. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: strony internetowe słupsk