Salus aegroti suprema lex. Zdrowie chorego prawem najwyższym.
Centrum Zdrowia SALUS
76-200 Słupsk, ul. Zielona 8

Kontakt: 59 848 90 00
Rejestracja: rejestracja@salus.com.pl

Przychodnie SALUS - pracujemy

wiosna 058.jpgWszystkie przychodnie SALUS pracują.
Dla zapewnienia maksimum bezpieczeństwa naszym pacjentom i pracownikom wprowadziliśmy trzy obowiązkowe elementy:
1. Przy wejściu do przychodni każdy dezynfekuje ręce
2. Po zdezynfekowaniu rąk nakładamy maseczkę ochronną na twarz. Noszą je i pracownicy i pacjenci.
3. Każdemu pracownikowi i pacjentowi wykonujemy pomiar temperatury.

Dla wspólnego bezpieczeństwa prosimy przestrzegać podstawowych zasad związanych z zapobieganiem rozprzestrzenianiu koronawirusa: nie wybierać się do przychodni, jeśli mamy jakiekolwiek objawy związane z chorobą i/lub w ciągu ostatnich 14 dni mieliśmy kontakt z osobą zakażoną lub która wróciła z zagranicy.

Informujemy też, że dla ograniczenia ryzyka, NFZ za pośrednictwem systemu do weryfikacji ubezpieczenia e-WUŚ zawiadamia placówki medyczne które osoby są w trakcie kwarantanny i do kiedy.

Bardzo przepraszamy, że nie możemy odebrać wszystkich telefonów od Państwa, ale pomimo delegowania dodatkowych pracowników nie jesteśmy w stanie obsłużyć całego ruchu na łączach...Przyczyną są setki dzwoniących do nas pacjentów, których wizyty z powodu powstałej sytuacji się nie odbyły i których w najbliższych dniach odbyć się powinny.
Na bieżąco staramy się dodzwonić do tych osób, których wizyty są najbliżej. Prosimy być dostępnym pod podanym w przychodni numerem telefonu.

Obecnie w Centrum Zdrowia SALUS przy ul. Zielonej pracują wszystkie poradnie poza Otolaryngologiczną, choć niektóre w okrojonym składzie i zakresie.

Bardzo prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość, gdyż aktualnie nikt nie wie jak rozwinie się sytuacja w najbliższych tygodniach. O wszelkich zmianach będziemy Państwa informować

btn1.gifbtn2.gifbtn3.gifbtn5.gifmediraty_finansowanie_logo_h.png

© 2014 Salus. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: strony internetowe słupsk