Salus aegroti suprema lex. Zdrowie chorego prawem najwyższym.
Centrum Zdrowia SALUS
76-200 Słupsk, ul. Zielona 8

Kontakt: 59 848 90 00
Rejestracja: rejestracja@salus.com.pl

Salus w akcji

Konkurs Plastyczny "Draka o raka" - 18 czerwca 2008 r.

draka_o_raka_1.jpgKonkurs plastyczny zorganizowany został przez Centrum Zdrowia SALUS jako element lokalnej akcji "Wielka draka, by pokonać raka", a jego tematem był: "Zaproś rodziców i dzaidków na badanie". W konkursie wizęli udział uczniowie szkół podstawowych Słupska i powiatu słupskiego. Jury spośród nadesłanych prac wyłoniło grupe 22 laureatów.  

Festyn ze Zdrowiem 2008 - 30 maja 2008 r.

festyn_2008_-_zdj._1.jpgBranżowa akcja plenerowa słupskich placówek medycznych. Gwiazdą i atrakcją imprezy był występ słupskiego Kabaretu DKD Grzegorza Gurłacza i Darka Gatniejewskiego. Podczas imprezy odbyła się także uroczysta premiera Piosenki Profilaktycznej, będącej motywem przewodnim akcji "Wielka Draka, by Pokonać Raka", której inicjatorem i pomysłodawcą był Centrum Zdrowia SALUS.

Festyn ze Zdrowiem 2007 - 31 maja 2007 r.

festyn_2007_-_zdj._2.jpgPlenerowa impreza o charakterze zdrowotnym, której główną gwiazdą i gościem była polska aktorka Alicja Bachleda-Curuś - jednocześnie ambasadorka akcji "Chroń życie przed rakiem szyjki macicy".
Aktorka, poza wsparciem dla idei ochrony przed skutkami wirusa hpv, bardzo chętnie rozmawiała z mieszkańcami Słupska, udzielała wywiadów oraz rozdawała autografy. Rozmowa z gwiazdą emitowana była także na antenie Radia Słupsk.

Plebiscyt na Lekarza / Pielęgniarkę roku 2006 - marzec 2007 r.

lekarz_roku_2006_-_laureaci.jpgPodczas uroczystej gali w sali słupskiego teatru i orkiesty odbyło sie podsumowanie Plebiscytu na Najlepszego Lekarza i Pielęgniarkę Roku 2006. W gronie finalistów znaleźli się także reprezentanci Centrum Zdrowia SALUS.

btn1.gifbtn2.gifbtn3.gifbtn5.gifmediraty_finansowanie_logo_h.png

© 2014 Salus. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: strony internetowe słupsk