Salus aegroti suprema lex. Zdrowie chorego prawem najwyższym.
Centrum Zdrowia SALUS
76-200 Słupsk, ul. Zielona 8

Kontakt: 59 848 90 00
Rejestracja: rejestracja@salus.com.pl

Kariera

Centrum Zdrowia SALUS i Szpital SALUS - firma z 18-letnią tradycją i ugruntowaną pozycją na rynku usług medycznych w Słupsku zaprasza do współpracy dynamiczne osoby wykonujące zawody medyczne.

Oferujemy pracę w nowoczesnej, stale rozwijającej się firmie oraz współpracę w zespole fantastycznych ludzi i profesjonalistów.

Gwarantujemy stabilność zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie, nowoczesne zaplecze medyczne i techniczne, najnowocześniejsze rozwiązania teleinformatyczne oraz wsparcie i współpracę w zespole kompetentnych i życzliwych osób.

Zdecydowanych, ale i wahających się prosimy o kontakt z Z-cą Dyrektora ds. Administracyjnych:, tel. (59) 848 90 55, e-mail: g.zwolinska@salus.com.pl

AKTUALNIE POSZUKUJEMY DO WSPÓŁPRACY:

1. Lekarzy specjalistów z zakresu:
- kardiologii
- radiologii
- stomatologii
- urologii
- neurochirurgii
- okulistyki

2. Lekarzy ze specjalizacją pediatrii do pracy w przychodni POZ w pełnym wymiarze.

3. Pielęgniarkę okulistyczną na pełen etat. Zakres obowiązków pielęgniarki okulistycznej obejmuje m.in. współpracę/asystę przy zabiegach okulistycznych, wykonywanie badań diagnostycznych (SOCT, topografia rogówki, ...). Osoby zainteresowane prosimy o bezpośredni kontakt z Zastępcą Dyrektora ds. Pielęgniarstwa, Panią Marią Jastrzębską, e-mail:m.jastrzebska@salus.com.pl 

4. Pielęgniarkę operacyjną na pełen etat. Osoby zainteresowane prosimy o bezpośredni kontakt z Kierownikiem Bloku Operacyjnego Szpitala SALUS, Panią Teresą Wilusz.

 

Osoby składające CV, które nie zostaną wybrane w pierwszej turze naboru, a chciałyby wziąć udział również w przyszłych procesach rekrutacyjnych, proszone są o dopisanie w CV następującej dodatkowej klauzuli:

"Ponadto, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez SALUS Sp. z o.o. (ul. Zielona 8 76-200 Słupsk), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych."

Wzór CV - do pobrania.

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach rekrutacyjnych jest SALUS Sp. z o.o. (ul. Zielona 8, 76-200 Słupsk). Szczegóły dotyczące przetwarzania znajdują się tutaj...

btn1.gifbtn2.gifbtn3.gifbtn5.gifmediraty_finansowanie_logo_h.png

© 2014 Salus. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: strony internetowe słupsk