Salus aegroti suprema lex. Zdrowie chorego prawem najwyższym.
Centrum Zdrowia SALUS
76-200 Słupsk, ul. Zielona 8

Kontakt: 59 848 90 00
Rejestracja: rejestracja@salus.com.pl

aktualności

Karta podarunkowa na usługi medyczne

Voucher_2.jpgOsoby, którym brak pomysłu na prezent dla siebie i najbliższych, ale też wszyscy piekielnie zabiegani mogą od 15 grudnia 2017 r. zakupić w Centrum Zdrowia SALUS KARTĘ PODARUNKOWĄ NA USŁUGI MEDYCZNE. Karta to nic innego jak praktyczny i łatwy w użyciu Voucher, który może opiewać na dowolną kwotę lub z góry wybrane usługi. Na wykonanie usług pacjent będzie miał aż pół roku, a skorzystać może z całej oferty Centrum Zdrowia SALUS i Szpitala SALUS. Osoby zainteresowane takim prezentem powinny się skontaktować z naszym Koordynatorem Medycznym, tel. 721 700 021. Więcej informacji znajdziecie Państwo tutaj...

Bezpłatna kolonoskopia 2018 - zrób badanie

kolonoskopia_newsy.jpgZadbaj o siebie, wykonaj BEZPŁATNE przesiewowe badanie kolonoskopowe w ramach profilaktyki raka jelita grubego. Realizacja tegorocznej części programu potrwa tylko do końca roku, a możliwych do wykonania badań pozostało już tylko 350. Mogą z nich skorzystać osoby, które nie wykonywały kolonoskopii przez ostatnie 10 lat, nie mają objawów raka jelita grubego i są w wieku 50-65 lat (urodzeni w latach 1952-1967) - młodsze roczniki wyłącznie z rodzin, w których występowały zachorowania na ten typ nowotworu. Badania wykonywane są w Pracowni Endoskopii SALUS w Słupsku przy ul. Zielonej 8 przez niezwykle doświadczonych specjalistów chirurgów Wojciecha Gallę i Jacka Grochulskiego. Rejestracja pod bezpośrednim numerem 721 212 137 oraz ogólnym 848 90 00 oraz . Szczegółowe informacje na naszej podstronie w dziale PROFILAKTYKA.

HOLTER EKG - 24-godzinne badanie pracy serca

holter_EKG_zdjcie_kadr.jpgZakres usług Poradni Kardiologicznej SALUS od maja br. poszerzony został o badanie Holter EKG, czyli 24-godzinną rejestrację zaburzeń rytmu pracy serca. Badanie zlecane jest głównie przez specjalistów kardiologów i jest całkowicie nieinwazyjne - zapis całodobowej aktywności pacjenta dokonywany jest przy pomocy niewielkiego urządzenia, które pacjent cały czas nosi przy sobie, za pośrednictwem elektrod przyczepionych do klatki piersiowej pacjenta. Rejestrator pracy serca zakładany jest na zlecenie specjalisty kardiologa przez przeszkoloną pielęgniarkę. Omówienie wyników badania odbywa się na kolejnej wizycie u specjalisty kardiologa. W sprawie badań prosimy o bezpośredni kontakt z Poradnią Kardiologiczną SALUS.

Gastroskopia i kolonoskopia w znieczuleniu ogólnym

Od stycznia 2017 roku Szpital SALUS i Centrum Zdrowia SALUS zapewniają swoim pacjentom możliwość wykonania badań endoskopowych: kolonoskopii i gastroskopii w znieczuleniu ogólnym. Obydwie usługi adresowane są do pacjentów, którzy z różnych powodów nie są w stanie poddać się tym badaniom w sposób standardowy. Procedury przeprowadzane są w ramach jednodniowego pobytu w Oddziale Leczenia Jednego Dnia Szpitala SALUS. Każde z badań można wykonać osobno, jak również istnieje możliwość przeprowadzenia obydwu badań w ramach tego samego znieuczulenia.  Badania wykonywane są na sali operacyjnej w asyście zespołu anestezjologicznego i przy zachowaniu wszelkich wymogów bezpieczeństwa pacjenta. Warunkiem i pierwszym krokiem do wykonania kolonoskopii lub gastroskopii w pełnym znieczuleniu jest wstępna kwalifikacja przez specjalistę internistę w Poradni Chorób Wewnetrznych SALUS - dr Jacka Badzio. Do poradni można się rejestrować osobiście, on-line z głównej strony www.klinikasalus.pl, telefonicznie i mailowo. Więcej informacji na podstronie Oddziału Leczenia Jednego Dnia SALUS.

Szpital SALUS - 4 w Polsce pod względem jakości opieki

Ranking_logo.jpgSzpital SALUS znalazł się w finałowej "setce" najlepszych i najbezpieczniejszych szpitali w Polsce. W opublikowanych właśnie wynikach tegorocznego Rankingu Szpitali CMJ "Bezpieczny Szpital 2016" (XIII edycja) nasz szpital zajął 84 pozycję spośród 226 wielospecjalistycznych szpitali zabiegowych, w tym w kategorii "jakość opieki" czwarte miejsce w kraju. Uzyskany wynik to uhonorowanie ciężkiej pracy całego zespołu SALUS i uznanie dla jakości opieki, jaką każdego dnia otrzymują nasi pacjenci. Komfort pobytu, troskilwość i życzliwość personelu, bezpieczeństwo procedur medycznych i zaufanie to atuty Szpitala SALUS dostrzegane i podkreślane przez pacjentów. Warto dodać, że w rankingu udział wzięły największe i najlepsze szpitale w naszym kraju, co tym bardziej podnosi rangę uzyskanego wyniku. Na sukces Szpitala SALUS znaczący wpływ ma bez wątpienia fakt, że od 2010 roku szpital posiada certyfikat akredytacyjny Ministra Zdrowia.

 

btn1.gifbtn2.gifbtn3.gifbtn5.gifmediraty_finansowanie_logo_h.png

© 2014 Salus. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: strony internetowe słupsk