Salus aegroti suprema lex. Zdrowie chorego prawem najwyższym.
Centrum Zdrowia SALUS
76-200 Słupsk, ul. Zielona 8

Kontakt: 59 848 90 00
Rejestracja: rejestracja@salus.com.pl

bilans - przegląd zdrowia

INDYWIDUALNA OCENA STANU ZDROWIA - bilans profilaktyczno-diagnostyczny

Na czym polega nasza oferta – jak z niej skorzystać:

1. Umów się na wstępną wizytę kwalifikacyjną w Poradni Internistycznej SALUS - do specjalisty chorób wewnętrznych Jacka Badzio.
   - celem wizyty jest indywidualny dobór pakietu badań. Może być standardowy, jak w ofercie lub dobrany do Twoich indywidualnych potrzeb.
   - za konsultację zapłacisz połowę ceny normalnej konsultacji specjalistycznej
2. Jak internista zakwalifikuje Cię do programu, Twoje dane kontaktowe przekazane zostaną Koordynatorowi programu, który:
   - zadzwoni do Ciebie i uzgodni dokładną datę przyjęcia do Szpitala SALUS
   - potwierdzi z Tobą ostateczną cenę badań, wynikającą z ich zakresu, uzgodnionego z lekarzem podczas konsultacji w Poradni Internistycznej
   - na podstawie ustaleń z Tobą i lekarzem zaplanuje dokładny termin (dzień i godzinę) każdego badania i konsultacji podczas twojego pobytu w Szpitalu SALUS (żebyś niepotrzebnie nie tracił czasu pod gabinetem)
3. W ustalonym dniu rano ok. godz. 8.00 zgłosisz się na czczo w Izbie Przyjęć Szpitala SALUS, gdzie przyjmie Cię zanany już z poradni lek. Jacek Badzio
   - zostaniesz zbadany przez lekarza, a pielęgniarka pobierze Ci krew do badań laboratoryjnych
   - zostaniesz przeprowadzony do Twojego pokoju w Szpitalu SALUS – własna łazienka, bezpłatna telewizja i WiFi plus całodobowa opieka lekarska i pielęgniarska w standardzie... No i oczywiście wyżywienie.
4. Pielęgniarki w oddziale zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem wizyt zawiozą lub zaprowadzą Cię na konsultacje i badania, po których wrócisz do swojego pokoju.
5. Na drugi dzień, po wykonaniu wszystkich zaplanowanych badań spotka się z Tobą świetnie Ci znany lek. Jacek Badzio i na podstawie kompletu wyników dokona podsumowującej oceny Twojego zdrowia.
   - otrzymasz konkretne wskazania dotyczące Twojego stanu zdrowia i ewentualnego dalszego postępowania oraz Kartę wypisową z załączonym kompletem wyników
   - w razie konieczności otrzymasz także informację dla Twojego lekarza rodzinnego
   - Szpital SALUS opuścisz z poczuciem, że zrobiłeś dla siebie coś naprawdę ważnego i pożytecznego...

W dniu przyjęcia do Szpitala SALUS poprosimy Cię o dokonanie w naszej kasie opłaty za bilans.

Czego dotyczy i czemu służy nasz program?

   Każdy z nas chciałby mieć pełną informację o swoim stanie zdrowia. Często planujemy całościowe „przebadanie się”, ale brak czasu powoduje, że odwlekamy to w nieskończoność...
   Zazwyczaj zapału i energii wystarcza nam wyłącznie na doraźne „gaszenie pożarów” - czyli wymuszoną reakcję na doraźne dolegliwości i zgłaszanie lekarzowi bieżących problemów, zaś całościowy przegląd naszego organizmu odkładamy na później. Niestety wiele chorób cywilizacyjnych nie daje wczesnych objawów mogących wzbudzić niepokój i zmusić nas do natychmiastowej reakcji. Skutek jest taki, że zaniedbujemy własne zdrowie, ignorując lub nie dostrzegając pierwszych symptomów potencjalnego problemu.
   Nasza propozycja ma na celu zmianę tej sytuacji. Jej adresatem są osoby zabiegane i zapracowane, które chciałyby się W KRÓTKIM CZASIE CAŁOŚCIOWO PRZEBADAĆ.
   Zakres oceny medycznej obejmuje najczęstsze choroby tzw. cywilizacyjne – przede wszystkim ocenia układ krążenia (konsultacja kardiologiczna, internistyczna) i funkcje metaboliczne organizmu (szeroki zakres badań „biochemicznych” krwi), co w razie stwierdzenia nieprawidłowości pozwoli zapobiec, a przynajmniej zredukować ryzyko możliwych konsekwencji (zawały i udary to wciąż bardzo częste przyczyny zgonów).
   Choroby nowotworowe to także częsty powód naszego niepokoju, kiedy myślimy o przyszłości. Proponujemy w związku z tym pakiet badań obrazowych – rtg, ultrasonograficzne, które pozwolą ocenić stan naszych narządów pod kątem ewentualnych nieprawidłowości w ich budowie. Jako uzupełnienie przeprowadzimy ocenę markerów (CA, CEA, AFP, PSA), które w połączeniu z innymi badaniami uzupełnią naszą wiedzę o organizmie.
   Dla uzyskania możliwie konkretnej diagnozy końcowej, dołączona zostanie krótka ocena funkcji hormonalnych i wykluczenie wirusowych chorób wątroby.
   Oczywiście nie da się przewidzieć przyszłości. Żadne badanie nie daje 100 procentowej pewności zdrowego i długiego życia. Niemniej, wykonanie bogatego i medycznie uzasadnionego pakietu badań pozwoli nam uzyskać wiarygodną i aktualną informację na temat stanu naszego zdrowia i działań, które możemy lub powinniśmy podjąć już dziś, aby jutro spokojniej wstać z łóżka.

 

rejestracja i kontakt

Kwalifikacja do indywidualnego przeglądu zdrowia odbywa się w Poradni Internistycznej SALUS u specjalisty chorób wewnętrznych Jacka Badzio.

Osoby zainteresowane wykonaniem bilansu zdrowia prosimy o kontakt z Koordynatorem:
- telefoniczny: 721 700 021
- mailowy: profilaktyka@salus.com.pl


btn1.gifbtn2.gifbtn3.gifbtn5.gifmediraty_finansowanie_logo_h.png

© 2014 Salus. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: strony internetowe słupsk